Turnaj MIX

Pořádání tohoto turnaje smíšených párů připadlo tentokrát na manžele Sehnalovy. Jako již tradičně se konal poslední srpnovou sobotu a tentokrát nám počasí přálo.
Po osmé hodině ráno se sešlo 10 párů, které se rozlosovaly do skupin A a B s nasazenými manžely Malířovými a Mikulíkovými. Hrálo se ve skupině každý s každým a ve finále pak o 1. a 3. místo. Počet účastníků a zvolený styl hry naznačoval, že tento turnaj bude na dlouho.
Ihned po úvodním slovu pana Sehnala vyrazily na kurt první dvojice a urputně bojovaly o každý míček. Utkání střídalo utkání. Příjemně se sedělo a dívalo na zajímavé výměny. Stoly se prohýbaly pod talíři s ovocem, koláči a jinými pochutinami. Myslím, že nechybělo vůbec nic včetně dobré nálady účastníků.
Dle očekávání se turnaj protáhl do pozdních hodin. V podstatě se mohl nazvat i „nočním turnajem.“ Díky osvětlení se však pokračovalo ve hře dále, bez ohledu na to, že sluníčko již dávno zapadlo. Kolem půl jedenácté se konečně mohly vyhlásit výsledky. Na krásném 3. místě se umístili Marie Florecová a Jiří Proška ml. Druzí byli nasazení manželé Malířovi a překvapivými vítězi se stali Pavla Mikulíková s Petrem Nezdařilíkem.
Všichni umístění obdrželi krásné ceny ve formě dobrého vína a účastníkům bylo poděkováno. Stejně tak patří díky za organizaci turnaje manželům Sehnalovým, Lukáši Mikulíkovi za výborný guláš k obědu a nesmím zapomenout ani na Zdenu Hrušku a jeho grilovaná kuřátka k večeři. Užili jsme si krásný letní den na kurtech a vím, že tuto sezónu nebyl poslední! Čeká nás minimálně zakončení Loukovské tenisové ligy ☺.

Za tenisový klub
Katka Vališ