Tenisové klání ve čtyřhře mužů

Na sobotu 11. července 2015 připadl tentokrát první letošní turnaj – čtyřhra mužů. Za pomoci Marka Mikulíka se jej rozhodl uspořádat Marek Malíř.
Krátce po osmé hodině ráno se sešlo 6 dvojic mužů odhodlaných bojovat o každý game. Počasí bylo jako objednané, svítilo sluníčko, ale nebylo žádné extrémní vedro – tedy panovaly ideální podmínky pro hru. Jeden zápas stíhal druhý a v každém bylo celou dobu na co koukat. Hrálo se na jeden vítězný set a o vítězné dvojici rozhodoval počet získaných gamů. Nechyběly dlouhé výměny odměněné potleskem diváků, nečekané zvraty během zápasu, tiebreaky či parádní esa. Dokonce jsme nebyli ochuzeni ani o exhibiční utkání prvních proti posledním. To jsem se nasmála jako už dlouho ne (.
O spokojené žaludky se postaral Lukáš Mikulík svým báječným gulášem. Přísun tekutin zúčastněným a fungující kuchyň si vzala pod správu Marcelka Prošková. Nesmím zapomenout ani na báječné koláčky od Hanky Malířové atd. Prostě každý přispěl čím mohl a chtěl k pohodovému dni. Panovala skvělá nálada, která vydržela až do večerního vyhlášení výsledků.
Zaslouženou odměnu si odnesli všichni účastníci, ovšem na „bodovaných“ pozicích mohli být jen 3 dvojice: 3. místo vybojovali Petr a Petr Mikulíkovi, 2. místo obsadili Marek Malíř s Radkem Bundilem a pomyslné zlato získala „o prsa“ dvojce zkušených matadorů Marek a Luky Mikulíkovi.
Veliké díky náleží organizátorům, že se této nevděčné funkce nezalekli a umožnili nám všem strávit parádní sportovní den na kurtech. Díky kluci a těšíme se na příště!
Za všechny zúčastněné tisková mluvčí TJ Katka Vališ

tmp_17680-20150711_2018441648747606